NOVA PROJEKT

to dynamicznie rozwijające się biuro architektoniczne założone przez Tomasza Korka w 2001 roku. Dzięki profesjonalizmowi, dokładności oraz szybkości w działaniu bardzo szybko znalazła uznanie na śląskim rynku budowlanym.

Każde zadanie projektowe traktujemy indywidualnie, szukając adekwatnej odpowiedzi przestrzennej w kontekście zastanej sytuacji, przy jednoczesnym uwzględnieniu oczekiwań Inwestora oraz zadanych założeniach programowo-ekonomicznych.

Oferujemy wysokiej jakości obsługę projektową na każdym etapie inwestycji. Wykonujemy analizy przedprojektowe, chłonności terenu, koncepcje, projekty budowlane i wykonawcze. Podczas trwania całego procesu inwestycyjnego, w przestrzeni skomplikowanych wymagań prawnych oraz mnogości możliwych rozwiązań, aktywnie współpracujemy z wszystkimi jego uczestnikami szukając optymalnych rozwiązań.

W zależności od Państwa potrzeb, możemy towarzyszyć i pomagać na każdym etapie inwestycji, w tym: pomagać w opracowaniu założeń programowych oraz koncepcji przygotować wysokiej jakości projekty reprezentować Inwestora w procesie formalno prawnym załatwiając niezbędne warunki, uzgodnienia i decyzje potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę w celu realizacji inwestycji. prowadzić nadzór autorski Wśród wielu naszych projektów, które zostały zrealizowane i z których jesteśmy dumni, znajdą Państwo zarówno zespoły budynków mieszkalnych i biurowych, obiekty użyteczności publicznej jak również obiekty przemysłowe.

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.
Tomasz Korek
Prezes Zarządu, architekt

Tomasz Mainusz

Architekt

Sylwia Rawska

Architekt

Monika Masarczyk

Architekt

Adam Waleczek

Architekt

Dariya Ochęduszko

Architekt

Szymon Student

Architekt

Krzysztof Pawełczyk

Architekt

Szymon Korek

Praktykant

EN PL
Scroll to Top